В память про ФК Оболонь Киев

Главная - Оболонь - "Арсенал" переграє "Оболонь" 3:0

"Арсенал" переграє "Оболонь" 3:0

Київський „Арсенал” провів черговий спаринг. Суперником киян стали також столичні футболісти – „Оболонь”. Спочатку планувалося, що поєдинок проводитиметься на заміській базі імені Турчина, де „каноніри” зараз готуються до нового сезону. Але „Оболонь” запропонувала провести спаринг на своєму стадіоні – „Арсенал” відмовлятися не став.

„Каноніри” розпочали матч в такому складі: Кирилов, Ільницький, Беньо, Кравченко, Шандрук, Мизі, Брглес, Бредун, Закарлюка, Ярошенко, Володимир Маковський. Звертає на себе увагу поява в розташуванні команди досвідченого півоборонця Сергія Закарлюки, а також одного з двох братів Маковських, які були виставлені на трансфер своїм клубом – азербайджанським „Інтером”.

Матч пройшов за переваги „канонірів”. В першому таймі „Арсеналу” вдалося втілити свою перевагу в один забитий м’яч. На 30-й хвилині Даріо Брглес наважився на удар з-за меж карного майданчика, воротар „Оболоні” Андрій Товт відбив м’яч перед собою, а Володимир Маковський першим опинився на добиванні – 1:0.

По перерві на поле вийшли Байрашевський, Гітченко, Канкава, Піріч, Пєріч та Рібіч. „Каноніри” продовжували контролювати хід поєдинку, і під кінець матчу ще двічі засмучували воротаря „пивоварів”. На 78-й хвилині знову „каноніри” вдало зіграли на добиванні після удару зі штрафного Івіци Піріча, а на 88-й хвилині Брглес прорвався правим флангом і виконав націлену передачу в карний майданчик – Пєрічу залишалося поцілити у порожні ворота.

3:0 – впевнена перемога „канонірів”. Наступний спаринг – 12-го липня проти чернігівської „Десни”.

Источник: Офіційний сайт ФК "Арсенал-Київ"